BladeGranD Team

Since Clan Counter Strike 2007 - 2010 DetriX - MultiGaming Clan

Matches

Brokolice Party 5:16

Anketa

Jak se Vám líbý naše stránky

Ano,super! (271)
 

ano! (215)
 

Zlepšit (187)
 

Ne ! (586)
 

Home

eXtatus se vrací na CoD4 scénu, přichází Bazinga

Téměř před sedmi měsíci opustila barvy eXtatus Call of Duty 4 sekce a až dosud se vedení vyhýbalo angažování nových hráčů. Vzhledem k aktuální podpoře hry a akcím jako WGT nebo SuperGamer.cz Liga se ale eXtatus rozhodl přibrat novou sekci, přichází Bazinga!
Jako eEriness na WGT
V barvách eE na WGT 2009. Foto: eXtatus

Organizaci eXtatus sice většina z vás bude znát především díky Counter-Strike sekcím, přesto jste mohli narazit i na CoD4 tým hájící její barvy, zhruba před půl rokem se však sekce Jiřího "Knightey-" Kábela s týmem rozloučila a od té doby zde bylo na jejich místě prázdno. Call of Duty 4 scéně se však v poslední době daří, sekce se prosazují v Evropě, jsou pořádány zajímavé turnaje jako WGT nebo SuperGamer.cz Liga na PLAYzone, tyto aktivity nemohlo nechat vedení eXtatus bez odezvy a tak se rozhodlo posílit o novou sekci.

Do eXtatusu přichází ambiciózní sekce dosud známá pod jménem Bazinga, jádro týmu, trojice drowniq, fasty, scorer spolu hraje již od začátku CoD4 éry a prošlo spolu týmy jako eEriness a crew.sk. Spolu s nimi pod tagem Bazinga již dlouho působí také Filip "Intaaaaa" Koudelka, poslední změnou v týmu pak bylo nahrazení neaktivního loada Lukášem "Hjtr" Nápravníkem, právě v této sestavě se tým dokázal probojovat jak na offline finále WGT, tak i do 1. SuperGamer.cz Ligy.

eXtatus

{#Česká Republika} Lukáš "scorer" Polívka
{#Česká Republika} Tomáš "drowniq" Kadlček
{#Česká Republika} Libor "fasty" Kadlček
{#Česká Republika} Filip "Intaaaaa" Koudelka
{#Česká Republika} Lukáš "H4jter-" Nápravník

Zdroj: eXtatus.eu
Žádné komentáře